LASTEAIA TÖÖKORRALDUSEST SUVEPERIOODIL

Lasteaed on esitanud mitmeid taotlusi erinevate rahastuste saamiseks. Osalesime  ja saime rahastuse:

1.PRIA- koolipuuvilja ja-köögivilja projekti toetavate tegevuste läbiviimiseks (kaasnevate haridusmeetme tegevusteks). Läbi rahastuse saab lastele tutvustada kuidas köögiviljadest tööstuslikult erinevaid tervislikke tooteid valmistatakse või neid kasvatatakse. Lasteaed sai PRIA lt rahastuse - 410.67 € Kadarbiku talu külastuseks 42 lapsele. Tähtaja pikendamisega toimub lastega külastus 3.septembril 2020 Kassikäppade ja Lõvilõugade rühmaga.

2.PROGETIIGRI PROGRAMMI SEADMETE TAOTLUSVOORUS 2020

Hariduse Infotehnoloogia SA (HITSA) avas 28. veebruaril 2020 taotlusvooru, kus oli võimalik osaleda kõigil alus- ja üldharidusasutustel (sh erakoolid ja erikoolid), kes soovisid lastele/õpilastele korraldada IT keerukamate oskuste õpetamiseks (programmeerimine, robootika, digimeedia) seadmete soetamise toetust. Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse korraldatud ProgeTiigri seadmete taotlusvooru laekus 355 taotlust alus- ja üldhariduskoolidest üle Eesti, millest hindamiskomisjoni otsusel sai positiivse vastuse 171 taotlust (neist 71 esmakordsed taotlejad ja 100 korduvtaotlejad) ning negatiivse vastuse 184.
Tallinna Lille Lasteaed oli taas üks lasteaed, kellele eraldati seadmete ostuks toetust. Lasteaia valikus olid Shpero BOLT robotpallid 3 tk ja Qobo robotigu 3tk. Mõlemad seadmed aitavad arendada laste ja õpetajate IT alaseid oskusi. Taotlusvoorust ja teistest toetust saanud koolidest ning lasteaedadest saab lähemalt lugeda siit.

3.KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS rahastas lasteaia projektitaotluse „Lille Lasteaia lapsed Pääsküla raba õpperajal“. Sügisel 2020 on lastel nüüd võimalik minna Pääsküla raba uurima.

Kohatasu taastamine alates 1. juunist 2020

LASTEAIA INFO LIIKUMISE JUHEND

Lasteaias rakendatakse Vabariigi ValitsuseTerviseameti,  HTM  ja Tallinna linna ning Tallinna Haridusameti poolt antud  juhiseid, et vähendada laste ja töötajate nakatumise riski ning takistada koroonaviiruse COVID-19 võimalikku levikut.

Juhul kui peres diagnoositakse koroonaviirus, teavitab lapsevanem sellest koheselt lasteaeda (ka juhul kui see toimub nädalavahetusel) helistades direktori telefonile 5299637.

KOROONAVIIRUS

Terviseameti soovitused kuidas vähendada laste ja haridustöötajate nakatumise riski ning takistada uut tüüpi koroonaviiruse COVID-19 võimalikku levikut.Soovitustega saate tutvuda siin
Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiab Terviseameti kodulehelt

Küsimused ja vastused leiate ka Haridus- ja Teadusministeeriumi veebist nii eesti kui vene keeles.

Lehekülge haldab
Veronika Kübar