AMETIKOHT   KONTAKT
Majandusjuhataja MARIKA PENNO Marika.Penno@lille.edu.ee
Kokk  ANU MALK  
     
Koristaja ENDLA ROHTMETS  
Muusikaõpetaja KRISTEL LAAS

Kristel.Laas@lille.edu.ee

Liikumisõpetaja LEMBI BERKMAN Lembi.Berkman@lille.edu.ee
KÄOPÄKKADE RÜHM   kaopakad.opetajad@lille.edu.ee
Õpetajad TIINA JOLLER Tiina.Joller@lille.edu.ee
  IRENE VALGMAA Irene.Valgmaa@lille.edu.ee
Õpetaja abi SVETLANA PLATONOVA  
LÕVILÕUGADE RÜHM   lovilouad.opetajad@lille.edu.ee
Õpetajad LEMBI BERKMAN Lembi.Berkman@lille.edu.ee
  KADRI KARIN

Kadri.Karin@lille.edu.ee

Õpetaja abi MERJE PILLAU  
PÄÄSUSILMADE RÜHM   paasusilmad.opetajad@lille.edu.ee
Õpetajad MONIKA SIIMON Monika.Siimon@lille.edu.ee
  ENNA JÜRISOO

Enna.Jurisoo@lille.edu.ee

Õpetaja abi ANNE REKKOR  
KASSIKÄPPADE RÜHM   kassikapad.opetajad@lille.edu.ee
Õpetajad

RIINA LINDMAA
INGRID UUK

Riina.Lindmaa@lille.edu.ee
Ingrid.Uuk@lille.edu.ee

Õpetaja abi

 

 

Lehekülge haldab
Veronika Kübar
Tallinna Lille Lasteaia direktor
6567 371
lille@lille.edu.ee